uk ] [ pl ] 
Головна сторінка Про нас Книги Газети Туризм
Головна сторінка Про нас Книги Газети Туризм
SECESJA WE LWOWIE

SECESJA WE LWOWIE - книга не звичайний альбом архітектури. Про цей проект писав проф. Яцек Purchla: Львів є одним з найвидатніших і добре збережених і в той же час найменш відомих архітектурних ансамблів в Центральній Європі на початку 20-го століття. Архітектура в стилі модерн у Львові повинна становити одну з найважливіших розділів в історії архітектури як польських, українських та Європи в цілому.

Книга являє 53 об''єктів, понад 250 кольорових фотографій і багато оригінальних архівних ілюстрацій і планів. Автори тексту є два видатних дослідника: Жанна Комар (Міжнародний культурний центр, Краків) та Юлія Богданова з відділу архітектури в Львівської політехніки. Автор найбільшої галереї сучасного українського фотографа Сергія Tarsov і Катажина Лоза (lwow.info), Олександр Новицький, Яцек Токарскі. Дизайн книги відповідального Емілі Bojańczyk від студії podpunkt.pl

Книга науково-популярна. Текст польською мовою і англійською мовою.

 

Книга була опублікована у співпраці з Коледжем Східної Європи. Ян Новак Jeziorański у Вроцлаві, та за підтримки Міністерства культури і національної спадщини.

 

Ціна 500 грн.


Використання текстових або [фото]графічних матеріалів, представлених на сайті,
у друкованих чи електронних виданнях без згоди видавництва є протизаконним!
© 2008